Baro Polybox 5550-100E 100W evsa voor Baro BFL en Mini BFL 100W met kabels
Article ID:
Discontinued
Properties
Manufacturer's article number 5550-100E Manufacturer's part number.
Height 38mm Maximum height in millimetres.
Length 150mm Product length in millimetres. For fluorescent tubes, this excludes the metal pins on the end unless otherwise stated.
Suitable for SDW-TG 1x100W
Suitable for SDW-TG lamps.
You can only use lamps with the specified wattage and number. Other combinations will not work.
Voltage 230V This may be either a fixed voltage or two values​​, in which case the product can be used within these limits.
Width 90mm Maximum width in millimetres.