TCI 127562 MP65/1400 SVM slim multifunctionele LED driver 350-1400mA niet dimbaar
Article ID:
5 items currently in stock
New stock expected on:
07-06-2026 After placing the order
Properties
Manufacturer's article number 127562 Manufacturer's part number.
Ballast version Built-in ballast without strain relief
Version of the ballast.
Colour White Most common colour in the product.
Height 21mm Maximum height in millimetres.
Input voltage 110V-240V
This may be a fixed voltage or two values ​​with a hyphen.
You can use the product within these limits.
Length 359mm Product length in millimetres. For fluorescent tubes, this excludes the metal pins on the end unless otherwise stated.
Ouput current 350mA, 400mA, 450mA, 500mA, 550mA, 600mA, 650mA, 700mA, 750mA, 800mA, 850mA, 900mA, 950mA, 1000mA, 1050mA, 1100mA, 1150mA, 1200mA, 1250mA, 1300mA, 1350mA, 1400mA Each type of LED requires a different driver. Current-controlled LEDs of 350, 700, 1050 and 1400mA need to be connected in series. This can be easily done with an LED distributor. Unused outputs are shorted with a wire . First connect the wires, then you can put power on! Never disconnect wires under power!
Shape Oblong Product shape.
Width 30mm Maximum width in millimetres.
dmv dipswitch intern instelbaar voor verschillende stromen. LED stroomsturing 350mA 7-17,5W, 400mA 8-20W, 450mA 9-22,5W, 500mA 10-25W, 550mA 11-27,5W, 600mA 12-30W, 650mA 13-32,5W, 700mA 14-35W, 750mA 15-37,5W, 800mA 16-40W, 850mA 17-42,5W, 900mA 18-45W, 950mA 19-47,5W, 1000mA 20-50W, 1050mA 21-52,5W, 1100mA 22-55W, 1150mA 23-57,5W, 1200mA 24-60W, 1250mA 25-62,5W, 1300mA 26-65W, 1350mA 27-65W, 1400mA 28-65W
Voor 230V netspanning gelden deze waarden, zie de PDF manual bij gebruik op 110V
Accessories
TCI 488787559K1 kit 2 x trekontlasting voor langwerpige voorschakelapparaten en LED drivers
10 set 2 pieces in stock
TCI 180066/390 E linear box IP67 vsa behuizing voor langwerpige voorschakelapparaten van maximaal 360x31x31mm (lxbxh)